Понеділок, 28.09.2020, 04:57
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцените мой сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Ужасно
4. Неплохо
5. Плохо
Всього відповідей: 69
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

5 грудня 2014 року 54 учні початкової школи прийняли участь у Всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу «Кенгуру».

І ось отримані результати. Це – 6 сертифікатів «Відмінний результат», 17 сертифікатів «Добрий результат».
Молодці!

Учні початкових класів активно приймають участь у різноманітних інтелектуальних конкурсах.

       Так, у жовтні відбулася осіння сесія Всеукраїнських предметних олімпіад «Олімпус» для учнів початкових класів (українська мова та математика). В ній прийняли участь 19 учнів 4-А та 4-Б класів нашої школи.

У січні були отримані результати, і вони є такими:

  • 7 Дипломів лауреата (математика)
  • 12 Дипломів учасника (математика, українська мова)
  • 3 книги в нагороду за найкращі результати з предмету.

 

Нагороди отримали:

Чайка Антон, 4-А – Диплом лауреата, книга в нагороду (4 місце)

Єльніков Владислав, 4-Б - Диплом лауреата, книга в нагороду (5 місце)

Зінухов Владислав, 4-Б - Диплом лауреата, книга в нагороду (5 місце)

Колосок Павло, 4-А - Диплом лауреата (8 місце)

Востріков Антон, 4-Б - Диплом лауреата (9 місце)

 

Козеренко Владислав, 4-Б - Диплом лауреата (9 місце)

Лебедєв Денис, 4-Б - Диплом лауреата (9 місце)

Вчителі Селезньова Ірина Іванівна (4-А), Развицька Тетяна Іванівна (4-Б)

    

4-А та 4- Б класи

 

 

Олімпіади

Команда учнів нашої школи у листопаді приймала участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

За результатами участі маємо такі призові місця: І – 2; ІІ- 3; ІІІ – 9.

Перші місця посіли такі учні:

  • Гринь Максим, 9-Б - правознавство (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна);

  • Червякова Діана, 11-А – фізична культура (вчитель Фоменко Ольга Петрівна).

Другі місця посіли такі учні:

  • Колодійчак Діана, 10-Б – географія (вчитель Грицюк Катерина Іванівна);

  • Пучков Кирило, 11-Б – фізична культура (вчитель Фоменко Ольга Петрівна).

Треті місця посіли такі учні:

  • Циганова Інга, 10-А – історія, правознавство (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна);

  • Тібій Ліана, 10-Б – історія (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна), географія (вчитель Грицюк Катерина Іванівна);

  • Рябов Данило, 7-А – фізика (вчитель Олійник Марина Юріївна); математика (вчитель Князєва Наталя Іванівна);

  • Жадлун Тетяна, 11-А – інформатика (ІКТ) (вчитель Дедюкіна Олена Степанівна);

  • Чишко Крістіна, 10-А - правознавство (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна);

  • Памірова Олена, 9-А - правознавство (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна);

  • Вагеник Богдан, 9-Б - правознавство (вчитель Сухомлинова Оксана Вікторівна).


 

Вітаємо переможців і учасників ІІ етапу учнівських олімпіад!

 

Мовні конкурси

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХУ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

Подопригору Дмитра (3-А) – ІІ місце (вчитель Зубко Олена Володимирівна)

Фоменка Кирила (5-А) – ІІІ місце (вчитель Тимошенко Юлія Юріївна)

Вітаємо переможця ІІ (районного) етапу У Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Рябка Владислава (5-А) – ІІІ місце (вчитель Тимошенко Юлія Юріївна)

Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz