Субота, 20.04.2024, 00:56

Літні канікули

Незабаром літні канікули. Три місяці відпочинку треба організувати так, щоб дитина не тільки зміцнила своє здоров’я, розширила свій кругозір, знайшла нових друзів та при цьому потрібно не забувати, що найголовніше – вберегти дитину від травмування та загибелі.

Педагогічний колектив Запорізької СШФК № 18 звертається до батьківської громади.

Шановні батьки!

Правильно організуйте літній відпочинок дітей, турбуйтесь  про безпеку дитини, особливо, якщо вона на якийсь час залишається без догляду дорослих. Адже під час канікул  значно збільшується ризик не тільки вуличного, але й побутового травматизму.  Через послаблення контролю та меншу зайнятість діти шукають собі пригод, хочуть спробувати невідомі та «цікаві» їм речі (куріння, алкоголь, наркотики).

Пам’ятайте! Життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

Все літо ще попереду, тож у ваших дітей ще багато щасливих миттєвостей літнього оздоровлення та відпочинку – із посмішкою пробігтися по росяній траві, забити гол у ворота суперника, зануритися в прохолодну річку, відпочити з батьками на березі моря, у таборі. Бажаємо  змістовного відпочинку, гарного настрою, приємних канікул, сяючих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій.

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ НА ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ
   1. Не залишайте дітей без нагляду. Ви повинні знати, де знаходиться ваша дитина

протягом дня і ночі.

2. Слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем.

3. Використання піротехнічних засобів  небезпечне для життя і здоров’я.

4. Нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватись правил дорожнього руху.

5. Не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища.

6.  Категорично забороніть дітям грати в недобудованих,зруйнованих, аварійних будівлях або на території поблизу таких об'єктів.

7. Нагадуйте правила поводження з побутовим газом під час користування газовими плитами.

8. Пам’ятайте про правила поводження з бездоглядними свійськими тваринами.

9. Не допускайте, щоб Ваші діти вживали алкогольні напої.

10. В разі необхідності телефонуйте:

- при пожежі             - 101

- до міліції                 - 102